Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Лютий » 22 » 21 лютого – Міжнародний день рідної мови
12:18
21 лютого – Міжнародний день рідної мови

   «Мово! Пресвята Богородице мого народу!» – цими словами Катерини Мотрич «Молитва до мови» розпочався інтелектуальний турнір «Бринить, співає наша мова калинова…», який провела Дмитришина Катерина зі своїми вихованцями, учнями 2Г класу. Цей захід до Міжнародного Дня рідної мови був проведений разом з бібліотекарем школи Никоноровою Ольгою та фахівцями міської бібліотеки (філія №2) Людмилою Бережною і Людмилою Луньовою.

   Учні були поділені на дві команди: «Розумники» та «Допитливі». Турнір складався з чотирьох турів: «Казковий лабіринт», «Жартівлива торбинка», «Мовний калейдоскоп», «Скарбниця української мудрості». Діти з бажанням промовляли скоромовки, збирали з карток прислів’я та фразеологізми, відгадували казкових героїв, розгадували мовний ребус. Прозвучали виразно вірші про рідну мову, всі послухали пісню «Червона калина» у виконанні Анастасії Беседіної та гуморески П. Глазового у виконанні Єгора Шаріпова.

   Українська мова – багата і розмаїта, саме це діти довели, взявши участь у цьому цікавому заході. За свою кмітливість та повагу до рідної мови обидві команди отримали від бібліотеки - філії №2 українські казки-розмальовки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 325 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]