Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2017 » Листопад » 8 » Атестаційна компанія педагогічних працівників розпочалась
14:20
Атестаційна компанія педагогічних працівників розпочалась

   У рамках атестації, згідно з планом роботи атестаційної комісії школи у 2017/2018 навчальному році, педагоги школи розпочали презентували свій педагогічний досвід.

   8 листопада 2017 року в Бахмутській ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 учителем початкових класів, старшим учителем Сердюк Ольгою Вікторівною був проведений нестандартний урок-форум з математики у 3-Б класі.

   Нетрадиційні форми роботи на уроці: поділення класу на групи, розподіл учнів по напрямкам діяльності: біологи, зоологи, географи, секретарі, спікери, таймери дозволило учням орієнтуватися в нестандартній ситуації, знайомитися з екологічними проблемами України, застосовувати і набувати нові математичні знання при розв’язуванні задач екологічного змісту.

   Діти в групах обговорювали екологічні проблеми планети, розв’язували математичні вправи особисто, а секретарі груп прикріплювали картки з відповідями на дошку – для складання кросворду епіграфу уроку, як загальної відповіді всього колективу.

   Загальним підсумком уроку стала сформована математична та соціальна компетентності – взаємозв’язок уроку математики та оточуючого нас життя: мапа планети Земля прикрашена картками того, що постійно потребує нашої турботи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 281 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]