Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2016 » Червень » 13 » автобусна екскурсія - подорож рідним містом
15:27
автобусна екскурсія - подорож рідним містом

   13 червня 2016 року, в рамках роботи мовного табору пройшла автобусна екскурсія: мобільний урок-подорож рідним містом. Маршрут екскурсії був укладений так, щоб охопити якомога більше цікавих місць: вулиці Ювілейна – вокзали і парк – стадіон – центр міста – набережна р.Бахмутка – промислова частина міста – Алея Троянд.  

   Учні мовного табору мали можливість повторити та вивчити назви споруд і установ міста, запитувати «Де знаходиться..?» і давати відповіді англійською, французькою та німецькою мовами. Також повторюючи хором лексику з теми «Місто», учні помічали схожість у вимові багатьох слів у мовах романо-германської групи. Крім того, не можна не зазначити, що і вчителі, і учні мали можливість ще раз насолодилися красою рідного міста.

   Під час зупинки на Алеї Троянд учні виконали улюблені пісні-зарядки трьома мовами, а спостерігаючи розмаїття кольорів троянд, не можна було не пригадати їх назви. Разом із учнями подорож здійснили вчителі англійської, французької та німецької мов: Лариса Богданцева, Валентина Неклеса та Галина Дронова.

   Висловлюємо щиру подяку директору ВАТ «АТП 11406» Олегу Орлу за транспортну підтримку екскурсійної поїздки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 252 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/5
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]