Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Квітень » 20 » Батьківська конференція
08:19
Батьківська конференція

   Значну роль у вихованні і навчанні школярів варто відвести спільним діям навчального закладу і сім’ї, ефективність яких залежить від особливостей організації роботи з батьками в сучасній школі. Як два крила у птаха, що допомагають йому вільно літати в безмежному просторі, так сім’я і школа створюють оптимальне навчальне середовище для вільного та повноцінного розвитку особистості школяра.

   Велика шкільна родина Бахмутської ЗОШ№12 зібралася на чергову батьківську конференцію, яка пройшла в цей раз у новому форматі. Адміністрація школи та педагогічний колектив вирішили поєднати батьківську конференцію із засіданням інтелектуального клубу «Діскавері», бо батьки є співавторами успіху своїх дітей. На початку роботи конференції директор школи Євген Денисов звітував перед батьківською громадськістю про роботу, яка була виконана впродовж навчального року, розповів присутнім про досягнення у навчальній та виховній роботі. Потім відбулося нагородження призерів олімпіад різного рівня, Малої академії наук, призерів різних конкурсів з образотворчого, ужиткового, танцювального та вокального конкурсів, спортивних змагань. Майже 150 учнів школи отримали дипломи та подарунки за успіх, який вони принесли собі особисто, а також школі. Були відзначені учителі, які підготували переможців олімпіад, конкурсів та змагань.

   Перед присутніми виступили колективи художньої самодіяльності. Юні артисти показали свою майстерність у виконання пісень, танців та акробатики. Всі були в захваті від побаченого, батьки пишалися своїми дітьми, мали змогу розділити їх успіх. Захід пройшов у теплій та затишній атмосфері.

   Слід зазначити, що співпраця учителів, учнів та батьків є важливою умовою ефективної навчально-виховної роботи, спрямованої на створення атмосфери доброзичливості та взаєморозуміння.

Просмотров: 228 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]