Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Жовтень » 30 » чергове засідання Школи молодого педагога
13:33
чергове засідання Школи молодого педагога

   29 жовтня в Бахмутській ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 відбулось чергове засідання Школи молодого педагога за темою «Урок - основна форма організації освітнього процесу».

   Керівник Школи Людмила Захаренко узагальнила методичні вимоги до побудови та проведення сучасного уроку, що були предметом попередніх засідань. Також присутні взяли участь у грі-тренінгу щодо формування мотивації навчальної діяльності учнів. Саме така інтерактивна форма, за словами учасників, сприяла більш ефективному обміну досвідом та навчанню молодих учителів. На завершення виступу Людмила Захаренко надала молодим спеціалістам пам’ятку «Рецепт приготування хорошого уроку», яка, на її переконання, повинна надихати їх на хороший настрій при щоденній підготовці до уроків.

   Тетяна Скиба стала модератором дискусії «Як зробити урок ефективним», до участі в якій були запрошені як молоді педагоги, так і їхні наставники.

   Міні-лекцію «Психологічна атмосфера уроку» провела Лариса Богданцева, окресливши таке цікаве питання, як мова тіла вчителя на уроці. Практичним досвідом з перевірки й оцінювання навчальних досягнень учнів поділилась Ніна Малапура. Засідання Школи завершилось консультацією практичного психолога Інни Ткаченко «Як подолати страх перед уроком».

   Плідна робота наставників з молодими вчителями дозволила охопити широкий спектр питань. Робота була ефективною, пізнавальною та, головне, продуктивною, корисною і надихаючою для всіх учасників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 114 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]