Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Квітень » 29 » Чорнобиль не має минулого часу
08:35
Чорнобиль не має минулого часу

   Чорнобиль… Слово це стало символом горя, страждання, покинутих домівок.

   Минуло 33 роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. До річниці цієї трагедії в Бахмутській ЗОШ№12 пройшли заходи. На тематичних уроках з історії України, географії, основ здоров’я «Твій біль, Україно, Чорнобиль!» піднімали питання про саму катастрофу, про гіркі її наслідки для України та світу, спроби їх подолання, питання енергетичної безпеки та використання альтернативної енергетики.

   На виховних годинах «Так швидко промайнув час» говорили про подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Під час виховних годин та уроків учнів мали змогу переглянути кадри з фільму «Мужність і біль Чорнобиля». Учні 5-6-х класів провели уроки мужності «Чорнобиль не має минулого часу» біля меморіалу пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи та поклали квіти.

   Низький уклін всім, хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 138 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]