Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2020 » Травень » 11 » Чудовий ювілей
08:00
Чудовий ювілей

   Чудовий ювілей святкує в ці сонячні дні Велитченко Галина Яківна: 75-річчя від Дня народження. Долею їй судилося стати справжнім Учителем: мудрим і вимогливим, толерантним і справедливим, щирим і творчим. Галина Яківна подарувала школярам 45 років натхнення, любові, турботи.

   З дитинства мріяла стати  педагогом.У 1970 році закінчила Іванівський державний педагогічний інститут. У цьому ж році переїхала до міста Артемівська (нині Бахмут) та  розпочала трудову діяльність в освітніх закладах міста. З 1985 року почала працювати в СШ №12 м. Артемівська вчителем англійської мови та заступником директора з виховної роботи.

   Більше 30 років щодня Галина Яківна переступала поріг школи усміхнена, з безмежним бажанням залучити дітей до світу знань, творчості. вихованості Вона завжди вчила своїх учнів наполегливо шукати істину, не зупинятися на досягнутому. Тому серед її випускників багато успішних людей — це лікарі, юристи, вчителі, військові та інші.

   У 2016 році Галина Яківна вийшла  на заслужений відпочинок, але продовжує активну громадську діяльність і для колег та школярів багатьох поколінь  залишається прикладом відданості своїй справі, високого професіоналізму, інтелігентності та небайдужості.

   Педагогічний колектив, учні, батьки Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 щиро вітають Галину Яківну зі святом!

   Дякуємо Вам за підтримку та оптимістичний настрій, за дружбу та допомогу, мудрі поради, відмінну працю.

   Бажаємо міцного здоров’я, вічної юності серця та насолоди душі!

   Нехай ця важлива подія додасть життєвих сил, душевних зустрічей та теплих спогадів.

   Успіхів Вам і позитивних емоцій!

 

Просмотров: 172 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]