Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Вересень » 20 » Цікавий відпочинок
15:13
Цікавий відпочинок

   Усім відомо, що активний відпочинок – невід´ємний спосіб життя. І для того, щоб гарно відпочити, не обов’язково їхати дуже далеко, бо відпочивати й отримувати задоволення можна поруч, наприклад, у Слов´янську.

   Саме тому учні 4-А та 4-В класів Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 разом із своїми класними керівниками Синельниковою Галиною та Трегубенко Тетяною побували на екскурсії і відвідали парк «Шовковичний», боулінг-клуб «Гарт». Метою цього заходу було організувати корисне та цікаве дозвілля.

   Під час гри у боулінг панувала весела та невимушена атмосфера. Поруч з дітьми був інструктор, який ознайомив з правилами та етикетом гри. Діти швидко знайшли спільну мову, розподілившись на команди, активно вболівали одне за одного. Годинна гра принесла позитивні емоції та гарний настрій, кидаючи кулі та вибиваючи страйки в боулінг-клубі.

   Рухаючись до клубу «Гарт», увага учнів була прикута до краси відреставрованого парку «Шовковичний». На затишних алеях діти відпочили, милуючись яскравими барвами осені. Відвідавши клуб, діти відкрили для себе новий вид спорту – лазертаг. Лазертаг – це спортивно-тактична гра з використанням тагерів, яка розвиває спритність, уважність, тактику дій і мислення. Спеціальні обручі з датчиками на голові та достовірні муляжі стрілецької зброї зробили змагання між командами захоплюючими. Діти були активні, азартні, завзяті, відчули радість перемоги й напруження гри, отримали заряд позитивних емоцій.

   Ця екскурсія подарувала незабутні миті й дозволила весело провести час зі своїми друзями. Окрема вдячність Центру туризму та екскурсій Управління освіти та особисто Гончарову Юрію за цікаве дозвілля та гарний відпочинок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 115 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]