Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Квітень » 24 » День Англійської мови
11:35
День Англійської мови

   23 квітня світ відзначає величне свято – День Англійської мови. Не секрет, що англійська мова є найбільш вживаною на планеті. Знання цієї мови відкриває безліч коридорів до успішної кар'єри, вражаючих подорожей, знайомств з цікавими людьми.

   Дату свята обрали не випадково — 23 квітня народився Вільям Шекспір, який подарував нам «Отелло», «Король Лір», «Ромео і Джульєтту» і ще багато прекрасних творів.

   Учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 теж долучились до цього свята. Були проведені тематичні уроки, на яких діти ознайомились із історією виникнення цього свята, поміркували над тим, як мова може єднати людей. Окрім цього дітям запропонували поміркувати з якими словами у них асоціюється словосполучення «The English language».

   “Do you speak English?” — наразі мільйони людей промовляють в усьому світі. Не знати цієї мови нині означає перебувати поза життєвим пульсом, адже англійська всюди: на вказівниках, в супермаркетах, кав’ярнях… Ми кажемо «I love you», «sorry», «please», наспівуємо слова улюбленої пісні, цитуємо авторів, акторів, мультяшних героїв… Ця іноземна — одна з офіційних мов таких міжнародних організацій, як ООН, НАТО, ЮНЕСКО. Англійською розмовляють наука, бізнес, технології, освіта, торгівля, політика, економіка і релігія.

   Вивчайте та удосконалюйте свою англійську, а ми вам в цьому допоможемо!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 146 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]