Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2017 » Лютий » 8 » День безпечного інтернету
12:59
День безпечного інтернету

   Діти, як найбільш активна й допитлива аудиторія, часто першими знайомляться з новими технологіями, випереджаючи в технічній освіченості дорослих людей. У цьому є позитивна сторона: підвищення рівня ерудиції, формування навичок спілкування з людьми, але є й негативна: відсутність життєвого досвіду, що, як правило, підвищує ризики зіткнення з онлайн-загрозами.

   З метою поглиблення і розширення знань з основ безпечної роботи в Інтернеті Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12  7 лютого приєдналася до проведення Дня безпечного Інтернету, який цього року пройшов під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». 

   Цього дня для учнів п'ятих класів була проведена бесіда «Інформаційна безпека в мережі Інтернет». Учні розглянули можливості використання Інтернету, як мережі мереж, познайомилися з можливими загрозами, що чекають їх в мережі та отримали поради щодо захисту і етикету в Інтернеті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

   Для учнів 8 класів була проведена конференція «День безпечного Інтернету».У ході конференції учні з групи «Соціологи» провели аналіз свого соціологічного дослідження на тему «Я та Інтернет», учні з групи «Знавці Інтернету» розповіли про послуги Інтернету», а група експертів  - про небезпеки в мережі Інтернет. Учні отримали пам’ятки-поради "10 правили безпечного користування Інтернетом".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   8 лютого учні старших класів та вчителі  долучилися до Всеукраїнських вебінарів «Як зробити Інтернет безпечним» та «Безпечний Інтернет».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 193 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]