Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2020 » Травень » 14 » День Європи
13:30
День Європи

   День Європи для українців особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи. До цієї дати в Бахмутській ЗОШ №12 пройшли різноманітні дистанційні заходи, бо місія нашого закладу – розвиток культурно-мовних європейських цінностей, полікультурних компетентностей. Учні 1–А класу разом з класним керівником Муравльовою Тетяною провели дистанційну ранкову зустріч «Ми – українці! Я – європеєць. Я – європейка!», у ході якої вчителька в доступній формі розповіла про Україну як європейську державу. У 10-А класі пройшов онлайн-урок англійської мови "Europe Day 2020". Учні разом з учителем Мельник Інесою поринули в історію виникнення цього свята, дізналисья багато цікавих фактів із історії створення Європейського Союзу. Старшокласники подискутували на тему прав та обов'язків громадян Європи, а завдяки програмі «Kahoot» учні змогли в цікавій формі перевірити свої всебічні знання про історичні та культурні факти життя Європейських держав.

   На уроках мистецтва учні 9-х класів разом з учителем Анацькою Ларисою брали участь у неймовірних віртуальних екскурсіях залами європейських музеїв Прадо, Лувру, галереї Уффіци, Британського музею, Дрезденської галереї. Дев'ятикласники на уроках  мали можливість не тільки долучитися до європейської мистецької скарбниці , а й самостійно розробити маршрути музеями Європи.

   У 9-Б класі відбувся виховний захід «Європейський калейдоскоп». Класний керівник Лариса Богданцева розповіла учням, що шлях до об’єднання Європи був дуже довгим і тернистим, що об’єднання Європейських країн у співдружність народів у ХХ столітті ґрунтувалося, насамперед, на порозумінні. Учні згадали, що географічний центр Європи знаходиться саме в Україні, а потім наголосили, що наша держава є невід’ємною частиною Європи як географічно, так і ментально. Тож всі ми повинні знати про історичний розвиток цієї частини світу, її цікавинки та особливості. Закінчилася співбесіда онлайн грою «Галопом по Європах» за допомогою додатка «Kahoot!»

   Лише проводячи активну роботу, проявляючи самоповагу й рішучість, Україна зможе посісти гідне місце в Європі, доконечно стати європейською країною.

Відеофільм ЗОШ№12 до Дня Європи 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 115 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]