Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2020 » Травень » 7 » День матері
08:25
День матері

Вклонися їй …жінки – матері нашого народу

О. Довженко

 

   Одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас. Кожної людини, яка живе та ходить по землі. Цього року День матері святкують у нашій країні 10 травня. Крім України, це свято відзначають  також у всьому світі, причому традиції його змінюються залежно від країни. Це – свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина для своїх дітей.

   Безумовно, День матері – одне з  найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

   День матері – це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. Це свято з кожним новим роком стає все більш популярним, і це не дивно, оскільки мама, споконвіку, була найріднішою і найдорожчою людиною для кожного. Незважаючи на те, що існує це свято не так давно, воно вже було схвалено і підтримано мільйонами українців. Протягом цих кількох років День матері в Україні став чудовим приводом для того, щоб приїхати до мами або зателефонувати їй і сказати «спасибі» за самовідданість, любов і підтримку.

   Існують традиції святкування цього дня в Бахмутській загальносвітній школі І-ІІІ ступенів №12. У нашій школі в  цей день матінкам прийнято дарувати вірші, пісні. Наші учні сумісно з педагогами підготували онлайн-привітання  .

   Сьогодні ми від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом. Хай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваша нескінченна турбота, терпіння, любов і відданість!

Просмотров: 119 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]