Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Грудень » 7 » День мужності та геройства
15:05
День мужності та геройства

   День Збройних Сил України – це день мужності й геройства. В цей день у Бахмутській ЗОШ №12 відбулися різні заходи. Напередодні учні приєдналися до інформаційної кампанії «Дякую захисникам!», вході якої учні підготовили малюнки та листи. Український юнак – це майбутній солдат. 6 грудня учні прийняли участь у спортивному змаганні «Ну-мо, хлопці!», присвячене Дню Збройних Сил України. Учасниками стали збірні команди юнаків 10-го, 11-х класів.

   Сьогодні наші хлопці, майбутні солдати, довели, що лише завдяки спорту, руху, гарному настрою ми зможемо почуватися здоровими, щасливими та багатими. Для юнаків були приготовлені конкурсні завдання, такі як: шикування в шеренгу на швидкість, виконання стройових команд, смуга перепон, одягання на час, виготовлення соку з апельсину та надання першої допомоги. У ході конкурсної програми учні проявили себе мужніми, сильними, спритними, кмітливими. Учні отримали нагороди та позитивний настрій.

   Учні середньої ланки провели уроки мужності «Слава захисникам України!». На заходи були запрошені гості – воїни 72-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Саме цим воїнам були вручені малюнки та листи, які учні виготовляли власноруч.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 184 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]