Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Грудень » 21 » День Святого Миколая
12:16
День Святого Миколая

   У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 12 стало традицією на передодні доброго та світлого свята Миколая брати участь у благодійній акції «Твори добро». Протягом акції ніхто не залишився байдужим: учні школи на чолі із шкільним самоврядуванням збирали солодощі, канцелярію, іграшки, кошти.

   Завдяки активності 4-А та 4-Б класів та їх класних керівників Муравльової Тетяни та Сердюк Ольги, для учнів 1-4 х класів як нашої, так і ЗОШ № 2 були показані святкові вистави «Миколай прийде до нас». Ці вистави були презентовані дітям ЗОШ № 2 в знак вдячності за їх гостиприємність в стінах школи .

   Для учнів 5-6-х класів була показана вистава «Миколая всі чекають», на якій були присутні діти пільгових категорій. Вони особисто отримали подарунки від Миколая після вистави. Кошти, які зібрали під час благодійної акції, були передані родині учня 6-В класу Кокоріну Веніаміну, дитині з інвалідністю.

   Миколай особисто завітав у кожний клас та привітав учнів старшої ланки. Порадували і подарунками дітей Бахмутської ЗОШ № 3. Святий Миколай завітав до учнів молодшої ланки, привітав їх зі святом. Діти залишилися задоволеними і щасливими від отриманих подарунків.

Просмотров: 171 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]