Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Жовтень » 12 » День Захисника України у школі
14:46
День Захисника України у школі

   День Захисника України… Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і відданості.

   З нагоди цього свята в школі пройшли різноманітні заходи: виховні години, флешмоб, вікторини, уроки мужності, виставки малюнків. Всі учні школи мали змогу переглянути виставку учнівських робіт «Захисникам України присвячується!». Учні 4А класу разом з класоводом Муравльовою Тетяною провели флешмоб, до я кого залучили учнів початкової ланки. Діти читали вірші, танцювали, розповідали про свято Захисника України. Для учнів сьомих класів Бродецька Ірина разом зі своїми вихованцями провела урок мужності «Ми шануємо захисників країни», на який були запрошені воїни-прикордонники та воїни 72 бригади міста Бахмута. Цікавим та зворушливим було свято: діти декламували вірші, були показані відеофільми, учень 9-А класу Бражний Богдан виконав для гостей пісні під гітару, дівчата ЗОШ№24, які залучились до святкування, заспівали пісню про захисників України. Перед присутніми виступили гості, які висловили слова вдячності за свято, побажали учням бути гідними патріотами своєї держави.

   Всі заплановані виховні заходи сприяли вихованню національно- патріотичних переконань, формуванню загальнолюдських духовних і моральних цінностей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 21 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]