Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Червень » 4 » День захисту дітей
11:39
День захисту дітей

   Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки 1 червня, а робити це завжди. До цього свята ніхто не залишився байдужим, завдяки Міському центру дітей та юнацтва та Управлінню освіти в нашому місті було організоване справжнє свято для всіх дітей.

   В міському парку були представлені різноманітні вистави, гуртки образотворчого мистецтва, виставки дитячих поробок. На святі весь час підбадьорювали веселі ведучі, які не давали можливості нудьгувати нікому. Також був організований квест, в якому взяли участь майже усі школи міста. Дітям було вручено маршрутні листи на яких були різні цікаві завдання. На кожній станції маршрутного листа діти проявляли свою кмітливість, спортивну підготовленість, розумову розвиненість. Діти із захопленням долали усі перешкоди, активно виконували завдання, танцювали та співали. Загальна атмосфера свята була фантастичною, бо всім було весело в цей день. Наприкінці свята дітям вручили сертифікати учасників квесту та подарували солодощі.

   На спортивному майданчику школи учні І загону пришкільного табору «Веселка» разом із вихованцями дошкільних закладів №16, 39, 40, 47 прийняли участь у спортивних розвагах з героями Мультліндії. Різні «спортивні цікавинки» показували Міккі Маус, Лунтик, Маша, Мері Поппінс. А закінчилось свято фото сесією «Спортивна піраміда».

   Наші діти – це майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

   День захисту дітей – це не тільки веселе свято для них самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Нехай же кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих і тільки тоді і ми зможемо відчути смак справжнього щастя!

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 95 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]