Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2020 » Серпень » 26 » До уваги!
08:00
До уваги!

Шановні батьки!

   Через тиждень розпочинається 2020/2021 навчальний рік!

   Наразі наша область знаходиться у «зеленій» зоні.

   Відповідно до Листа МОН № 1/9-406 від 29.07.2020 року «Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину», № 1/9-420 від 05.08.2020 «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році», постанови  Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 № 42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» з 25.08.2020 р.  у Бахмутській школі № 12 діють наступні правила:

1. Перше  вересня буде в новому форматі, лінійка буде проводитися тільки для 1-х та 11 класів, всі інші класи проводять класні заходи у своїх класних кімнатах.  (Розклад уроків, харчування на 1 вересня буде доведено додатково).

2. Новий навчальний рік у 2-11 класах розпочнеться із повторення матеріалу, який діти опрацьовували під час дистанційного навчання.

3. Вхід на територію школи батьків, бабусь, дідусів під час освітнього процесу суворо заборонено (окрім супроводу дітей з інвалідністю). У школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

4. При вході в школу учням обробляють руки антисептиком. Протягом дня діти за бажанням та за необхідності обробляють руки індивідуальним (власним) антисептиком.

5. При вході у школу та під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати (окрім учнів 1-4 класів, рішення МОЗ від 25.08.2020).  Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.

6. Вчителям, персоналу та учням (за необхідності) щоранку будуть проводити температурний скринінг.

7. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя-предметника, у якого урок.

8. Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе, ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. Тобто будь - які ознаки ГРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!! Повідомте про стан дитини класного керівника!

9. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

10. Навчання буде відбуватися з мінімальними переходами по кабінетах.

11. Загального забезпечення питного режиму в школі не передбачено рекомендаціями МОЗ, тому кожен приходить до школи обов'язково зі своєю пляшечкою води.

12.  Вхід до школи буде здійснюватися через різні входи. На вулиці за 30 хвилин до початку першого уроку дітей зустрічає класний керівник.

13.  Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви. 

14. Учні 8-11 класів після уроків у класних кімнатах збирають папірці, витирають дошку. До вологого прибирання та обробки поверхонь учні не залучаються. Після уроків техпрацівниками проводиться прибирання у кабінетах, обробка парт, поверхонь спеціальними розчинами, провітрювання кабінетів.

15. Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту дозволено при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски)

 16. При переході в «жовту» та «помаранчеву» зони буде впроваджено змішане навчання.

17. У випадку потрапляння у «червону» зону буде реалізовуватись дистанційне навчання з обов’язковим проведенням онлайн уроків з усіх предметів для всіх класів.

   Ми сподіваємося на ваше розуміння такої нелегкої ситуації та чекаємо підтримки! Тільки дотримуючись правил та санітарних вимог, ми разом зможемо утримати наш регіон у «зеленій» зоні та організувати нашим дітям навчання за шкільними партами.

   Зі свого боку будемо намагатися зробити навчання вашої дитини максимально комфортним та якісним.

 

Адміністрація школи

Просмотров: 76 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]