Меню сайтy
 
Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Лютий » 2 » Допомога у виборі життєвого шляху
12:16
Допомога у виборі життєвого шляху
Похожее изображение    01 лютого 2018 року в Артемівському міському центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для учнів девятого класу ЗОШ №12 м.Бахмут.

   Як зорієнтуватися в безмежному морі професій, зробити правильні кроки, як вибрати серед них ту, яка допомогла б успішно розпочати самостійну трудову діяльність, куди йти вчитися? Всі ці та інші питання розбирали учасники заходу, який проводився у формі квесту «Формула вибору професії».

    Фахівець з профорієнтації Галина Сіддікі розкрила основні визначення ринку праці, актуальності професії, барометру професій, розповіла про можливості онлайн сервісів «Моя кар'єра» та профорієнтаційного тесту «Magellano університет», платформи «Lingva. Skills», «Prometheus» та запросила учнів на проходження профдіагностичного тестування. Державна служба зайнятості закликає усіх школярів не пізніше ніж з 9-го класу проходити тестування для визначення професійних здібностей та допомоги у виборі майбутньої професії, яке можна безкоштовно пройти у центрі зайнятості за допомогою «АРМ профконсультант». Це обумовлено необхідністю вибору профілю, за якими поділяється навчання у 10-тих класах школи.

    Особливо зацікавила учнів новітня розробка державної служби зайнятості -мобільний додаток «Центр профорієнтації молоді», можливості якого одразу були перевірені школярами у дії. Разом зі спеціалістом центру зайнятості учні проаналізували регіональний ринок праці та визначили актуальність вибраних ними професій, на конкретних прикладах розглянули загальні помилки, яких потрібно виникнути під час вибору професії.

    Якими б дорослими й самостійними не здавалися самі собі школярі, допомогти у виборі життєвого шляху їм допомагають дорослі: батьки, вчителі. Сьогодні свою професійну допомогу в виборі професії пропонує і служба зайнятості, а допомога професіоналів завжди буде у нагоді.

Переглянути фото можна за посиланням http://artemrada.gov.ua/news/19158 

Просмотров: 35 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]