Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2020 » Жовтень » 20 » Дорога у 5 клас: особливості, труднощі, проблеми у наступності
17:17
Дорога у 5 клас: особливості, труднощі, проблеми у наступності

У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 12 відбувся в дистанційному режимі психолого-педагогічний консиліум з проблем наступності навчання при переході учнів з молодшої школи в середню.

Головна мета консиліуму – об'єднання педагогічного колективу для підвищення ефективності його роботи; використання передового досвіду, психолого-педагогічних досягнень практичної і психологічної науки у діяльності вчителів початкових класів, вчителів-предметників, класних керівників; вироблення системи спільних поглядів на використання принципу наступності в освітньому процесі; вирішення проблеми збереження здоров'я та емоційного благополуччя учнів, вчителів та батьків.

Змістовно на педагогічному консиліуму були обговорені питання: вікові та індивідуальні особливості учнів; педагогіка партнерства; вдосконалення самого педагога у процесі роботи; необхідність підтримання тісного контакту з родиною учня. Учасники психолого-педагогічного консиліуму зробили висновок, що обмін досвідом педагогів початкової школи й основної школи, їх взаємодія та співпраця дозволить успішно пережити складний період адаптації, пов'язаний з новими умовами навчання.

Попереду багато роботи. Бажаємо всім учасникам освітнього процесу здоров’я, творчої та плідної роботи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 42 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]