Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2021 » Січень » 14 » Дотримання правил протипожежної безпеки під час карантину
13:03
Дотримання правил протипожежної безпеки під час карантину

Щочетверга в школі класні керівники проводять бесіди з безпеки життєдіяльності, а під час дистанційного навчання питання безпеки стають просто необхідними.

Учні 4-Г класу (класний керівник Катерина Дмитришина) сьогодні провели годину спілкування «Дотримання правил протипожежної безпеки під час карантину». Цікаво було дізнатися від дітей, які знання та вміння стали їм у пригоді. Про дотримання правил безпеки біля новорічної красуні ялинки розповіли Вероніка Пазій та Маргарита Корнєва. Учні Валерія Заєць, Андрій Сергієнко показали, як вони господарюють на кухні та дотримуються правил поводження з газо-, електроприборами. На допомогу завжди приходять матуся та бабуся.

Для поглиблення знань про вогонь Ігор Кузьнарський, Єгор Забара та Євген Бордюгов оглянули мультфільми, відео презентації, сторінки дитячих книг, енциклопедій.

Діти нагадали, яку біду може людям принести неправильне поводження із запальничками, сірниками. Глєб Бехтер зробив яскравий тематичний малюнок «Вогонь добрий, вогонь злий».

Про мандрівку «Маленького сірничка» склали цікаві казочки Іван Душенко, Єгор Шелковенко, Катерина Тоболіна, Михайло Гулянов та Дар’я Лисенко.

Учні знають, що неможна на вулиці брати незнайомі, чужі предмети в руки, неможна грати близько біля дороги та під лініями електромереж. «Краще в руки взяти сніг та на дитячому майданчику, біля свого будинку зліпити веселого Сніговичка -2021», - так вирішили Андрій Овсяников, Євген Немченко, Анастасія Беседіна, Данило Риженков, Андрій Сергієнко та їх родини.

Годину спілкування завершили словами: «Для того, щоб жити у безпеці, треба вивчати правила і виконувати їх, тоді житимеш довго і безпечно!»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 27 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]