Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Квітень » 18 » Екскурсія до Пожежно-рятувальної частини міста
13:56
Екскурсія до Пожежно-рятувальної частини міста

   Учні 2-А, 2-В, 3-Б класів відвідали 8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

   Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та оглянути транспорт спеціального призначення. Командир відділення 47 ДПРЧ, старшина служби цивільного захисту, Маренцов Дмитро розповів, як оперативно - рятувальніий загін реагуює на сигнал тривоги, як від швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка, відповідали на питання, які задавали діти. Під час зустрічі Маренцов Дмитро звернув увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.

   Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

   Дякуємо нашим рятівникам за їх роботу та за пізнавальну та захоплюючу екскурсія.

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 58 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]