Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2020 » Квітень » 23 » English Language Day
17:41
English Language Day

   23 квітня на міжнародному рівні відзначається День англійської мови (English Language Day). Вперше День англійської мови вшанували в 2010 році з метою святкування багатомовності та культурного розмаїття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН.

   Дату для святкування Міжнародного дня англійської мови обрано на пам’ять про відомого англійського поета Вільяма Шекспіра, твори якого входять до числа найцінніших взірців літературної спадщини світу.

   До святкування долучилися й учні нашої школи. Так, сьогодні, чергові онлайн консультації для учнів 9-А та 9-Б класів учитель англійської мови Лариса Богданцева розпочала з інформації про цей день та його важливість для світової спільноти.

   Учні 7-А класу разом з учителем Інесою Мельник провели тематичний урок до Дня Шекспіру. Також, учні взяли участь у конкурсі на кращий проєкт. Діти зробили інтелектуальні карти зі словом "English", та показали, з чим у них асоціюється англійська мова. За допомогою соціальної мережі Instagram проводиться голосування за найкращий проєкт. Учень, чия робота буде обрана найкращою, отримає книгу Вільяма Шекспіра.

Просмотров: 135 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]