Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Червень » 11 » Гра-квест у пришкільному дитячому майданчику «Драйв»
15:37
Гра-квест у пришкільному дитячому майданчику «Драйв»

   Наближається важлива подія, яка відбулася за часів незалежності України – це прийняття Конституції України 28 червня 1996 року. Саме тому в пришкільному дитячому майданчику «Драйв» сьогодні було проведено квест-гру «Конституція – Основний закон нашої держави».

   Для того, щоб на високому рівні провести гру, вихователі табору завчасно ознайомили дітей з текстом Конституції України та навели багато прикладів важливості знання законів у повсякденному житті. Діти з захопленням виконували завдання квесту, кожна команда прагнула перемогти, поглибити свої знання з теми. Після проходження всіх станцій, журі визначило команду переможців – ними стала команда «Синіх». Наприкінці учасники заходу обмінювалися враженнями від гри, наводили приклади конституційних прав, свобод та обов’язків громадян України.

  Вважаємо, що квест сприяв формуванню у вихованців табору правової культури, глибокої поваги до законів і правил людського співжиття, готовності дотримуватися й виконувати закріплені в Конституції вимоги, що виражають волю та інтереси народу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 185 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]