Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2020 » Лютий » 11 » Інституційний аудит - новий крок розвитку школи сьогодні
08:22
Інституційний аудит - новий крок розвитку школи сьогодні

   Реформа освіти є надзвичайно важливою. Одним із інструментів цієї трансформації сьогодні стає інституційний аудит. Він покликаний допомогти школам стати більш якісними і в подальшому підтримувати культуру якості освіти, що базується на прозорості, інноваційності та партнерстві. Інституційний аудит - цілком нове явище в українській освіті. Подібні системи оцінювання якості освіти вже успішно працюють в Австрії, Великій Британії, Норвегії, Швеції, Чехії, Литві.

   З 3 по 6 лютого у м.Києві проводилось навчання 100 директорів з усієї України за замовленням Державної служби якості освіти України у Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України. У навчанні взяла участь і в.о. директора Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Інна Астапова.

   Слухачі курсів «Інституційний аудит та розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти» мали можливість навчитися інструментам здійснення аудиту. Процедура оцінювання якості освітньої діяльності буде відбуватися за 4 напрямами: освітнє середовище школи, система оцінювання учнів, педагогічна діяльність педагогічних працівників школи, управлінські процеси школи. За результатами інституційного аудиту школи отримають 2 документи: висновок про якість освітньої діяльності ЗЗСО та внутрішню систему забезпечення якості освіти, рекомендації щодо вдосконалення діяльності школи.

   Під час навчання відбулися зустрічі із головою ДСЯОУ Русланом Гураком, його заступником Аллою Бондар, командою ДСЯОУ, ректором Університету менеджменту освіти Миколою Кириченком, освітнім омбудсменом Сергієм Горбачовим. У подарунок усі директори отримали «Абетку для директора» від Руслана Гурака.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 83 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]