Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Березень » 12 » конкурс літературно-музичних композицій
11:32
конкурс літературно-музичних композицій

                                                           І на оновленій землі

Врага не буде супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.

 

 

Минуло понад 200 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами. Не просто живе, а турбує свідомість, утверджує національний дух, надихає на боротьбу. Вогонь його поезії і його душі запалює у серцях іскру любові до рідної землі, іскру гідності і честі українця-патріота.

5 березня на базі нашої школи пройшов міський конкурс літературно-музичних композицій «Твого сумління й мужності уроки ми бережем і будем берегти ». Організаторами міського конкурсу є міський методичний кабінет Управління освіти Бахмутської міської ради. У конкурсі взяли участь учні віком від 11 до 17 років закладів загальної і середньої освіти № 2, 4, 5, 7, 9, 10, НВК № 11, 18, 24 та школа-інтернат № 1. Учні продемонстрували свої акторські здібності, розігруючи уривки із творів Шевченка. Конкурс проводився з метою патріотичного виховання підростаючого покоління через творчість Т.Г. Шевченка, а також пошуку та підтримки юних талановитих виконавців поезії, подальшого розвитку їх здібностей. Команда нашої школи посіла друге місце серед старшої вікової категорії. Виступ наших акторів сподобався всім присутнім. Ми висловлюємо велику подяку нашим учителям української мови та літератури –Малапурі Н.В,Скибі Т.В., Юзюк К.С.,Черновій Х.О. за підготовку команди нашої школи , яка достойно показали свій номер на конкурсі.

Плідно та цікаво пройшов Шевченківський тиждень і в нашій школі. Усі заплановані заходи було проведено вчасно і результативно. Учні із задоволенням брали участь у роботі та показали добрі знання із життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка. Учителями-філологами в кабінетах української мови та літератури були організовані літературні портрети «Поет, художник, борець». В бібліотеці нашої школи була організована виставка з нагоди Шевченківського тижня.

Таким чином, творчість Т. Шевченка є імпульсом до розуміння суті української історії, життя народу. Із упевненістю можна говорити, що «Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави», через сприйняття поетової спадщини народ України «національно самостверджується, морально зміцнюється, духовно очищується».

 

 

 

 

Просмотров: 94 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]