Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Листопад » 8 » Круглий стіл щодо адаптації першокласників у школі
14:00
Круглий стіл щодо адаптації першокласників у школі

   Створення найсприятливіших умов для всебічного розвитку дитини, для забезпечення її самовираження та самореалізації – головна турбота педагогів.

   На початку листопада на базі ДНЗ №16 проведено круглий стіл щодо адаптації учнів 1-х класів Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12. У заході взяли участь адміністрація школи, учителі 1-х класів, практичний психолог школи та представники ДНЗ № 16, 39, 47, 49, 54, 55.

   На початку заходу керівник Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Інна Астапова наголосила, що наступність у навчанні – це актуальна проблема переходу особистості на якісно новий ступінь розвитку завдяки створенню комфортних умов для розкриття її потенціалу під час переходу з одного типу організації освітнього процесу в інший. Заступник директора Поліна Костюченко розповіла про важливість адаптаційного періоду для першокласників, бо це своєрідна сходинка до системи початкової освіти. Практичний психолог Інна Ткаченко підсумувала результати діагностування учнів перших класів та надала психологічні рекомендації. Усім було цікаво послухати класного керівника 1-В класу Ольгу Сердюк, яка вперше в нашій школі займається з дітьми за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». Вона продемонструвала матеріали, з якими працюють учні на уроках: зошити для творчої роботи учнів, наочні матеріали.

   Жваво пройшла рольова гра «Види готовності до навчання в школі», яка допомогла визначити найважливіші психологічні характеристики дитини, яка добре підготовлена.

Під час роботи були обговорені питання наступності, адаптації, проблеми та шляхи їх вирішення. Спланована подальша співпраця закладів освіти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 121 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]