Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Квітень » 25 » День В. Шекспіра
11:13
День В. Шекспіра

   23 квітня в межах дня В. Шекспіра в ЗОШ №12 відбулось багато заходів.

Так, в 6-В класі вчителем Богданцевою Ларисою було проведено Єдиний урок англійської мови, присвячений одному з найшановніших письменників світу – Вільяму Шекспіру. Під час уроку учні продивилися та прослухали короткі відеоролики про життя та творчість видатного англійського драматурга та поета, а також чудову адаптовану версію відомої трагедії «Ромео і Джульєтта». Учні мали можливість познайомитися із головними героями твору та сюжетною лінією. Інтерактивні завдання, які учні виконували за комп’ютерами, допомогли засвоїти необхідну лексику та перевірити розуміння прослуханого. Обговорюючи драматичний твір 16 століття, сучасні підлітки дійшли до висновку, що й зараз ненависть, ворожість та сварки можуть призвести до трагедії та не є позитивним досвідом.

   Окрім того, в 9-Б та 10-Б класі під керівництвом учителя Пухальської Тетяни відбулось розширене засідання членів літературного гуртка за англійської мови. Учні цих класів організували зустріч, присвячену В. Шекспіру. Учасники гуртка розповідали про відомі та невідомі факти із біографії письменника. Учням цікаво було слухати сонети як у виконанні відомих британських акторів, так й у виконанні своїх однокласників. Перегляд фільму «The Globe» розширив знання учнів про видатний театр Глобус. Родзинкою зустрічі стала запропонована учням вікторина про життя і творчість В. Шекспіра. Навіть після закінчення заходу діти продовжували жваво обговорювати події заходу.

   Також до святкування долучились всі класи школи. Діти виготовили стіннівки до свята В. Шекспіра, та добірку його висловлювань англійською та українською мовами.

   Весь день в школі була атмосфера англійського театру, лунали сонети та уривки з творів великого письменника.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 207 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]