Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Січень » 29 » Меморіальна година «Нев’янучий вінок пам’яті»
13:35
Меморіальна година «Нев’янучий вінок пам’яті»

Крути – наша гордість і слава,
Там соколи юні у вічність пішли.

На клич молодої держави,
Піднялися вірні сини.

День пам’яті героїв Крут щорічно відзначають 29 січня. Це дуже важлива дата для України, яка досить сильно вплинула на історію нашої країни.

Крути – це великий перелом на межі двох століть. Ми вчитуємось у цю сторінку історії. Читаємо і не розуміємо: чому так сталось? Чому ніхто не помітив у той радісний час визволення України, що на нашу землю насувалась чорна тінь? Саме з просвітницьким заходом меморіальною годиною «Нев’янучий вінок пам’яті» завітала бібліотекар читальної зали міської філії № 2 Бережна Людмила Михайлівна.

Учні 7- Б класу мали змогу поставити запитання до бібліотекаря, розглянути літературні видання, серед яких була документально – історична книга «Бій під Крутами», авторкою якої була Надія Павловська. Для учнів було показано фільм «Пам’ятаємо подвиг українських студентів», з якого вони дізналися більше подробиць та багато нової інформації про ті трагічні події.

Загальними зусиллям та тісною співпрацею з фахівцями ми будемо продовжувати просвіщати нашу молодь про глибинки історії, які навічно залишаться в нашій пам’яті.

Просмотров: 211 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]