Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2017 » Жовтень » 4 » Ми дякуємо за те, що в нашому житті з’явилася німецька мова
08:47
Ми дякуємо за те, що в нашому житті з’явилася німецька мова

   Третє жовтня – сьогодні усі німці святкують день німецької єдності. Про цю подію не забули і в Бахмутській ЗОШ І-ІІІ ступенів №12.

   Сьогодні, третього жовтня дві тисячі сімнадцятого року, на базі восьмого, дев’ятого та одинадцятого класів провели відкритий урок який присвятили саме цьому Дню німецької єдності.

   Вчителювала Дронова Галина Олексіївна - Педагог з великої букви. Присутніми були вчителі іноземних мов: керівник міського методоб’єднання вчителів французької та німецької мов Неклеса В.О. та керівник шкільного методоб’єднання вчителів іноземних мов Горбажий І.П,

   Урок видався дуже цікавим та пізнавальним. Ми дізналися багато нового про Германію та її міста. На уроці було 14 дітей. Нас поділили на дві команди. Галина Олексіївна задавала нам питання на рахунок Германії, а ми відповідали. За кожну правильну відповідь, командам надавалися кружечки, вирізані з кольорового паперу, їх ми рахували як бали. В кінці уроку обрали переможця.

   Спочатку, від хвилювання перехоплювало подих, а вже через 10 хвилин всі зрозуміли що ми знаходимося в рідній школі та нас оточують знайомі вчителі. Після цього ми почали інтенсивніше працювати та виконувати завдання.

   В кінці Галина Олексіївна подякувала нам за продуктивну працю на уроці, після чого всі ми розійшлися по своїх класах, з широкою посмішкою на обличчях.

Сивак Софія, 9-А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 188 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]