Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2017 » Січень » 30 » Місячник морально-етичного виховання
14:28
Місячник морально-етичного виховання

   В січні місяці в Бахмутській ЗОШ№12 школі проходить місячник морально – етичного виховання «І внутрішня, і зовнішня краса тобі дарована, людино!». Заходи, які проходять в школі, мають на меті формування стійких моральних якостей, почуттів, навичок і звичок поведінки на основі засвоєння ідеалів, норм і принципів моралі.

   В школі пройшли відкриті виховні заходи, які провели як досвідчені класні керівники, так і молоді педагоги. Через взаємовідвідування виховних годин формується поняття про єдині педагогічні вимоги до особистості школяра, якому повинні бути притаманні такі норми та правила поведінки, які регулюють гуманні стосунки між людьми за будь – якої ситуації на демократичних засадах.

   Відкриті виховні заходи провели Лариса Богданцева (6Б), Ірина Горбажий (5В), Ольга Жиліна (6А), Діана Парубоча (6В), Христина Чернова (5А), Наталя Беркещук (5Б). В ході виховних годин учнями були розглянуті основні поняття моралі та розбиралися конкретні сюжетні ситуації для колективного вирішення проблем, які виникають в дитячому середовищі та в суспільстві взагалі. Класні керівники підбирали слушні ситуації, використовували цікаві відео сюжети для обговорення.

   Педагоги повинні пам’ятати, що зміст морального виховання учнів зумовлений потребами і вимогами суспільства до формування всебічно розвиненої особистості, рівень його моральності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 1107 | Добавил: admin | Рейтинг: 4.2/4
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]