Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Лютий » 26 » Місячник профорієнтації в Бахмутській ЗОШ№12
15:30
Місячник профорієнтації в Бахмутській ЗОШ№12

   Вибір майбутньої професії – це важливий і відповідальний крок у житті кожної людини, який вимагає підготовки та знань. Правильний вибір професії - це впевненість, духовна рівновага та матеріальне благополуччя у дорослому житті. Завдяки професії людина отримує можливість допомогти людям і собі. Це робить його життя заможніше та наповнює його змістом.

   В Бахмутській ЗОШ№12 в рамках проведення місячника профорієнтації та трудового виховання «Твоє життя – твій вибір» підготовлено та проведено ряд різноманітних заходів. Цікаво та змістовно для старшокласників пройшов загальношкільний захід «Обирай професію», який став заключним етапом місячника. До нього всі готувалися заздалегідь. В ході жеребкування спочатку кожний клас вибрав професію, яка є актуальною на ринку праці. Потім старшокласники отримали домашнє завдання на створення рекламних відеороликів, щоб висвітлити та розповісти про професію, яку обрали .

   Під час проведення заходу присутні мали змогу переглянути відео «Світ сучасних професій», пройти тест на вибір майбутньої професії, відповісти на запитання вікторини «Чи знаєш ти світ професій?». Заключним етапом заходу став конкурс на кращий рекламний відеоролик, який підготували учні. Цікавими та змістовними були роботи старшокласників, присутні мали змогу більше дізнатися про певну професію, побачити, на скільки креативними можуть бути їх однолітки.

   За підсумками конкурсу були визначені переможці, які отримали дипломи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 201 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]