Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2015 » Листопад » 5 » Місячник «Шкільна бібліотека»
15:10
Місячник «Шкільна бібліотека»

Дитяча література має яскраво виражений педагогічний характер. Тому мета, яку ставимо перед собою ми, бібліотекарі, - це, насамперед, виховання високих почуттів: любові до Батьківщини, поваги до її  історичного минулого, чуйного ставлення до людей, уміння цінувати і робити добро. Саме на це орієнтовано заходи, які пройшли в рамках місячника «Шкільної бібліотеки».

Оглядовий книжковий вернісаж,  присвячений Дню українського козацтва «Подорожуємо козацькими шляхами» повідав учням  7–х кл. про героїчну і водночас гірку долю українського козацтва. Нові сторінки історії нашого минулого відкрила змістовна цікава розповідь учителя історії  Іванової Л.І. про самосвідомість українців, становлення сильного духом, незалежного люду, що звик покладатися на власні сили і власну мудрість.

Лейтмотивом годин духовності «Вчимося жити добрими людьми»  були слова-настанова В. О.  Сухомлинського «Усі блага і радості життя створюються працею і тільки працею. Будьте добрими  і чуйними до людей». Оповідання книг великого педагога «Вічна тополя», «Чиста криниця» розкрили перед учнями 4-х класів  систему моральних понять, спонукали довірливо відкрити свою душу, поділитися почуттями і думками.  

Сміх та  позитивні емоції супроводжували книжковий зорепад «Книги веселої мудрості».  Чудові, надзвичайно цікаві твори  Павла Глазового,  Грицька Бойка, Степана Олійника, Миколи Носова додали  учням 3, 5-х кл. не тільки настрою, а й допомогли побачити в житті більше світлого, радісного, стати добрішим,  зрозуміти , що за жартами та дотепами криється справжня життєва мудрість.

 

 

 

 

 

Просмотров: 202 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]