Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Жовтень » 19 » місячник шкільних бібліотек
16:10
місячник шкільних бібліотек

   Шкільна бібліотека прийняла участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек. Гасло місячника – «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського).

   З метою розширення читацького кругозору, уявлення дітей про значення книги в житті людини, розвитку індивідуальних творчих здібностей, творчої уяви, мислення, фантазії бібліотекою було розроблено і проведено слідуючи заходи:

   Відкрила місячник віртуальна подорож казками В. Сухомлинського «У світі казки чарівної» для учнів 1-х класів. Цікаві образні оповіді ввели дітей у світ природи та її мешканців, показали наслідки стосунків з людьми та відповідальності за свої вчинки, про добро і зло, людяність і порядність, та головне – казки дали привід маленькому читачеві замислитись, добре поміркувати й обсудити разом поставлені в них питання.

   Надзвичайно цікаво і плідно працювала у 2 кл. майстерня радості «Рукотворна книга – праця плюс фантазія» – наслідок цієї роботи книжечки зроблені рученятами дітей. Маленькі дизайнери, оформлювачі, художники старанно ілюстрували казки В.О. Сухомлинського, вкладаючи в своє творіння душу, фантазію та багату уяву.

   Книжки В.О. Сухомлинського «Вічна тополя», «Чиста криниця» ніколи не виходять з кола роботи нашої бібліотеки бо саме вони через оповідання, казку, притчу допомагають знайти шлях до серця дитини. Тому було підготовлено і проведено для учнів 3-х класів усний журнал «Хвала книжкам, що сіють розумне добре, вічне». Який познайомив з життям та творчістю видатного педагога, його творами для дітей.

   Дитяча творчість невичерпна. Доказ цьому творча вітальня «Юні казкарі, поети, художники». Свої особливі здібності показали учні 4-А класу презентуючи творчі доробки. Порив до миру, добра та краси, почуття таємниці, яку хочеться розгадати відобразили вони в своїх малюнках, віршах, казках. Юні дарування мають певні успіхи, якими ми, дорослі, пишаємося.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 32 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]