Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Травень » 23 » Міжнародний день біологічного різноманіття
15:52
Міжнародний день біологічного різноманіття

   Міжнародний день біологічного різноманіття щорічно відзначається світі 22 травня. Цей день присвячений усім живим істотам і рослинам на нашій планеті. Це свято не створює настрою, тому що проблеми біологічного різноманіття очевидні. Біологічні види стрімко вимирають, так як навколишнє середовище все більше забруднюється і стає індустріальним. До цієї проблеми потрібно ставитися дуже серйозно. Кожна людина в цей день повинна задуматися про те, якої шкоди вона завдає природі і навколишньому середовищу, та вжити хоч якісь заходи для поліпшення ситуації.

   Так Бахмутська загальноосвітня школа №12 приєдналася до святкування Міжнародного дня біологічного різноманіття. З учнями 1-4 класів провели тематичні бесіди «Біологічне різноманіття – основою життя», з учнями 5-11-х класів тематичні уроки з біології «Нам світ цей з вами берегти» провели вчителі біології Єршова Оксана та Гетьман Наталя. Цікаву та змістовну екскурсію в природу «Познаємо світ біорізноманіття» провела для 5-х класів вчитель біології Єршова Оксана. Конкурс малюнків на асфальті «Природа в наших руках» організувала вчитель мистецтва для 6-х класів Посохова Олена. Для учнів середньої ланки був проведений семінар з теми «Роль навколишнього світу для благополуччя людини».

   Головною метою даного тематичного дня – залучення уваги учнів до проблеми втрати різних видів тварин, рослин, комах, які перебувають на межі зникнення, а деякі вже встигли зникнути. Нам необхідно зберігати біологічну різноманітність, з розумом використовувати всі його компоненти.

   Природу і тваринний світ можна назвати найпрекраснішим, що є на нашій планеті, і ми просто зобов'язані докласти максимум зусиль для їх збереження.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 121 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]