Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2021 » Березень » 19 » Міжнародний день щастя
15:44
Міжнародний день щастя

Cім років тому з'явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя. Традиційно його відзначають 20 березня.

Сьогодні напередодні свята в 6-х та 9-А класах пройшли виховні заходи. У 6-А класі класний керівник Олена Демченко разом з учнями провели виховний захід «Щастя поруч», у ході якого всі разом створювали позитивний настрій за допомогою кольорових кульок, де писали добрі побажання та дарували їх один одному. Учні 6-В класу з класним керівником Катериною Юзюк провели марафон #З_Днем_щастя!, а учні 6-Г класу під керівництвом Катерини Листопад презентували свої малюнки, плакати «Що для мене щастя». Анна Усова разом з учнями 8-А класу провели інформдайджест «Чи легко бути щасливим?». Учні 9-А класу разом з класним керівником Іриною Ердик провели відкритий діалог «Сім кольорів щастя» та дійшли висновку, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі.

Вітаємо всіх з прийдешнім святом! Нагадуємо, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Будьте щасливі!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 15 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]