Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Лютий » 12 » Наші таланти
10:37
Наші таланти

        У  Похожее изображениекожному серденьку,  наче в скриньці,

       Захований нам всім  потрібний скарб.

        Любіть його, наповнюйтесь по вінця,

       І бережіть, бо це – від Бога дар!

 

   «Наші таланти тобі, Україно!» – такими чудовими і життєстверджуючими словами розпочався конкурс талантів в Бахмутській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, який відбувся 9 лютого. Учасниками конкурсу стали учні 7-10-х класів.

   Це була справжня феєрія – яскрава, дивовижна, неповторна, насичена масою сюрпризів і мистецьких знахідок. Не стихали оплески після оригінальних танцювальних номерів, пісенних композицій, а також театралізованих вистав. В залі лунала жива музика гітари, фортеп’яно та баяну. Це було свято юних талантів, яке наповнило душу теплом і радістю, а ще – впевненістю, що майбутнє нашої України буде сонячне і щасливе, якщо в ній зростають такі гарні, світлі, добрі і обдаровані діти. Очі переможців конкурсу сяяли справжнім задоволенням. І не лише від того, що вони були нагороджені грамотами і дипломами, а й тому, що змогли отримати маленьку перемогу в житті над самими собою: подолати страх і невпевненість і продемонструвати свої вміння зі справжньої сцени. В залі були не лише учні школи, , а й їхні батьки, бабусі й дідусі. Їм є ким пишатися, адже це величезна праця рідних, яка разом з любов’ю і турботою за майбутнє своїх дітей допомагає розвиватися таким самобутнім талантам.

   Дякуємо вам, талановиті діти, дякуємо вам, дорогі батьки, дякуємо вам і щиро вклоняємося вам, любі вчителі, усім тим, завдяки чиєму старанню, допомозі і невтомній праці був створений цей яскравий тріумф талантів!

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 263 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]