Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2021 » Квітень » 19 » онлайн педрада щодо організації освітнього процесу в дистанційному режимі
12:42
онлайн педрада щодо організації освітнього процесу в дистанційному режимі

Освітній процес у дистанційному режимі вимагає від педагогічного колективу скоординованої та ефективної роботи, а головне підтримки з боку батьківської спільноти.

Протягом двох тижнів згідно розкладу проходили уроки, факультативні та гурткові заняття онлайн. Особлива увага приділялася учням, які навчаються за індивідуальної формою навчання.

Саме з підсумками анкетування під час онлайн педради щодо організації освітнього процесу в дистанційному режимі ознайомила педагогічних працівників заступник директора з навчально-виховної роботи Поліна Костюченко, а також з наказом щодо продовження строку дистанційного навчання. Було прийнято одностайне рішення продовжувати роботу щодо якісного освітнього процесу та затвердити плани роботи вчителів, розклад онлайн консультацій на цей період.

За планом педагоги продовжують підвищувати кваліфікацію. Про Порядок підвищення кваліфікації ще раз нагадала заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Бродецька та підкреслила строки подання клопотань і звітів. Педагоги: Олена Камінська, Ірина Горбажий, Світлана Кудояр, Тетяна Дегтяренко та Людмила Шкарупа звітували про підвищення кваліфікації. Було прийнято одностайне рішення педагогічної ради визнати результати підвищення кваліфікації.

Про необхідність сумісної роботи на партнерських засадах з батьками наголосила заступник директора з виховної роботи Валентина Вітко. Найголовнішим у період з 19.04.2021 по 10.05.2021 буде плідна робота педагогічного колективу щодо дистанційного навчання та надання якісних освітніх послуг.

 

 

 

 

 

Просмотров: 19 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]