Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Жовтень » 19 » Осінні канікули – чудова пора відпочинку
15:11
Осінні канікули – чудова пора відпочинку

  ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу осінні канікули     На виконання плану на осінні канікули учні нашої школи цікаво проводять свій  час.

     На початку тижня учні 6 класів разом з учителем історії Бамбулею Ганною провели брейн-ринг, в ході якого  учасники мали змогу повторити історичні події, попрацювати в команді. Учні 7-Б та 6-В класів разом з класними керівниками Бродецькою Іриною та Кудояр Світланою відвідали майстер-класи, які проводили працівники Міського центру дітей та юнацтва. Активісти з числа учнівського самоврядування разом з педагогом-організатором Дорошко Надією брали участь у грі «Імперія лідерів» у МЦДЮ. Гарними були канікули для учнів 5-А та 5-Г класів, які мали змогу насолодитися екскурсією до лісу під час подорожі до Ямполя. Класні керівники Оксана Єршова та Ганна Бамбуля організували дітей для цієї дивовижної екскурсії, а що може бути краще осіннього лісу в чудовий та теплий день.

     Впродовж канікул учні готувалися до різних конкурсів: майстрували, малювали, виготовляли вироби, співали та танцювали. Хлопці та дівчата мали можливість відвідати тренування з футболу, баскетболу, легкої атлетики.

      Учні початкової ланки відвідали кінотеатр «Перемога», де дивилися мультфільми.

      Канікули – це чудова пора для відпочинку, цікавих занять та подорожей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Просмотров: 45 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]