Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Вересень » 14 » подорож до Болгарії
08:58
подорож до Болгарії

   Мабуть, кожен учитель замислювався над тим, як і чим зацікавити своїх учнів, долучити до наукового життя, зробити так, щоб їм самим хотілось б займатися дослідженнями. Так от, в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 знайшли такий метод! Наприкінці минулого навчального року учителям та учням було запропоновано взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції в м.Каварна, Болгарія. Як не дивно, але бажаючих виявилось достатньо. І от – хтось в літку тільки відпочивав, а хтось поєднував приємне з корисним. Наші учителі та учні написали статті, які отримали рецензії, та як результат – їх було запрошено до участі у конференції.

   Так, 3 вересня делегація учнів та учителів школи №12, які представляли не тільки свою школу, місто, але й цілком Україну, відправились у таку, вже довгоочікувану подорож.

   Болгарія зустріла нас дощем та прохолодою. Але вже по обіді погода змінилась, і ми навіть встигли насолодитись теплим морем, білим піском та ласкавим сонечком. Наступного дня почалась робота конференції. Ми відвідали пленарне засідання, на якому виступали визначні науковці з багатьох країн світу. Учні та учителі змогли побачити, як проходять обговорення тих чи інших наукових питань, яким чином можна вести наукову бесіду та відповідати на питання. Ці навики стануть їм у нагоді при захисті їх наукових робіт у майбутньому.

   Наступного дня почалась робота секцій. Керівником молодіжної секції була Мельник І.Є., заступник директора з навчально-методичної роботи школи №12 (яка входить до оргкомітету цієї конференції вже з 2013 року). Завдяки чудовій підготовці учителями-наставниками школи, а саме Богданцевою Л.В., Мельник І.Є., Дроновою, Г.О. Шаповаловою Т.Ю., наші учні показали себе на дуже високому рівні. Вони вільно володіли матеріалом своєї доповіді, майже без хвилювання відповідали на будь-які питання, та взяли участь у тренінгу «Глобальні проблему сучасної молоді в Європі», на якому самостійно виділили проблеми сучасної молоді та шляхи їх подолання.

   Всі учасники конференції отримали не тільки сертифікати та збірки зі своїми статтями, але й масу позитивних емоцій, незабутніх вражень, нових друзів та неоціненний досвід.

   Саме цим досвідом, учні – учасники конференції забажали поділитись у своїх міні розповідях.

   Максим Удовенко: «Im September dieses Jahres besuchte ich eine internationale wissenschaftliche Konferenz in Bulgarien in der Stadt Kavarna.Ich besuchte Bulgarien zum ersten Mal und sie traf mich gastfreundlich mit einem sanften Meer von grünen Hügeln und herrlichen Rosen. Hier von den Rosen machen viele Dinge: Kosmetika Getränke und Essen. Während einer Reise lernte ich nicht nur ein interessantes Land kennen, sondern fand auch neue Freunde. Die Teilnahme an der Konferenz selbst gab mir eine neue Erfahrung, die mir in Zukunft sicher nützlich sein wird.»

   Софія Волкова: «Не враховуючи те, що після наукової конференції в нас з'явилося багато досвіду та безліч наукових знань, сьогодні я хочу сказати декілька слів про нашу подорож до Болгарії. В мене найяскравіші враження залишилися від самого міста. Гуляючи вулицями Каварни, мене здивувала атмосфера цього міста. Насправді, воно дуже тихе та спокійне, і ми з друзями були здивовані тим, що ніхто з місцевих мешканців нікуди не поспішав, у всіх них спокійний темп життя. Тож, мандруючи Каварною, не зустрінеш жодну людину, яка б бігла кудись та навіть кричала. Також мені дуже сподобалася архітектура цього міста. Там знаходилося дуже багато пам'ятників історичним постатям та навіть була споруда, яка нагадала нам всім Лувр. Іноді Каварна нагадувала мені наше місто - Бахмут, тож було таке враження, що ми були вдома і не залишали його, але все ж таки мова людей нагадувала нам, що ми знаходимося не в Україні, а в Болгарії. З цієї подорожі в нас залишилося ще дуже багато вражень та дуже веселих моментів, які залишаться в нашій пам'яті назавжди.»

   Денис Алієв: «Враження, котрі я отримав від подорожі в Болгарію, не забуду ніколи. Ця подорож збагатила мою скарбницю знань новою для мене культурою, подарувала безцінний досвіт та враження. Дуже сподобалось перебування за кордоном та екскурсії. Хоч я сподівався на конференцію іншого рівня, але певною мірою задоволений. На мою думку, асиміляція культур різних народів є шлях до успішного майбутнього людства.»

   Максим Касьяненко: «At the beginning of the school year we went to the conference to Bulgaria and I’d like to share my impressions of the trip. Many thanks to Inesa Evhenivna and Valentyna Aleksiivna, who are excellent leaders, who supported us and helped us throughout the trip. The conference was great! There were lots of scientists from around the world, professors, rectors of universities, and… as well as a good hotel with an amazing swimming-pool where we spent almost all the free time, trying to catch last moments of summer. I think that everyone found something useful for themselves at the conference. We got a lot of positive emotions, saw beautiful places and had a good time in a pleasant company.»

   Вероніка Бурлаченко: «Я не можу повірити в те, що ця незабутня подорож закінчилась так швидко. Незважаючи на те, що дуже довго ми добиралися до міста призначення, я з певністю можу сказати, що воно того варте. Мені, як людині, яка вперше в своєму житті побувала на національній конференції, та ще й в Болгарії, сподобалось все. Мабуть, почну все з самого початку. Коли нас привезли до нашого готелю, ми були всі дуже втомлені. Та це не заважало нам готуватися до конференції. Бо вже зранку почалась робота, та вся наша команда була вже напоготові. Все минуло як і гадалося на вищому рівні. Кожна робота була цікава й повчальна. Якщо ви вважаєте, що на цьому наша подорож закінчилась, то ви помиляєтесь. Окрім роботи та обговорень, ми знайшли час й на розваги та прогулянки містом. Підбиваючи підсумки я б хотіла сказати велике дякую нашим керівникам. Адже саме вони підтримували нас и давали мудрі настанови. Саме вони дали нам віру в себе і допомогли не боятися висловлювати свої думки такими якими вони є. Поважайте і цінуйте тих, хто допоміг вам пізнати себе.»

   Ангеліна Білюк: «Минулого тижня відбулася моя перша довгоочікувана подорож на міжнародну конференцію. Ми з друзями та вчителями поїхали до Болгарії в місто Каварна. Я вперше була за кордоном, а також на конференції. Конференція була цікавою і захопливою, адже серед учасників були професора університетів, науковці, люди які представляли різноманітні навчальні заклади з різних країн. Перед виступом ми всі дуже хвилювались, але все пройшло добре. Ми обговорювали проблеми сучасної молоді – тему близьку нам всім та цікаву, тому ми змогли отримати багато досвіду та нових знань. Загалом більшість представлених доповідей були цікавими та оригінальними. Ця подорож принесла нам дуже багато яскравих вражень та досвіду.»

   Тимур Погорєлий: «Болгарія вразила мене своєю красою та великими горами з самого початку. Краса захоплювала подих, але я приїхав сюди заради участі в цікавій конференції. Під час конференції ми слухали різних науковців, обговорювали різні питання. Але під кінець свого виступу я чомусь подумав, що наша система навчання не ідеальна, і що завжди є те, що можна вдосконалити. Саме завдяки таким конференціям ми робимо світ і самих себе кращими.»

   Данило Зинченко: «У цій подорожі мені сподобалося все: нові знайомства з дуже крутими людьми з якими, я сподіваюся, буду продовжувати спілкування, звичайно сама конференція (вона була цілком цікава і повчальна). Але найголовніше, що мені сподобалося - це час, проведений в компанії цікавих людей. Хочу віддячити керівництво школи за те, що вони організувала цю поїздку ну і, звичайно, Інесу Євгенівну та Валентину Олексіївну за підтримку, турботу та цікаві історії та факти протягом всієї подорожі. Щиро дякую!»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 48 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]