Меню сайтy
 
Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Лютий » 22 » профорієнтація
09:07
профорієнтація

   Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що «не марно проживеш вік», натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення. В Бахмутському індустріальному технікумі вже в котре активно проводиться профорієнтаційна робота, 21 лютого учні 9-х класів нашої школи були запрошені на науково-практичну регіональну студентську конференцію «Мій перший професійний досвід». Де нас привітно зустріла адміністрація та педагогічний колектив закладу.

   В ході конференції , з промовами та презентаціями виступили студенти IV курсу , які розповіли про свій перший досвід у обраній ними професії. Студенти вже мали змогу працювати на великих заводах та підприємствах Донецької області та отримати безцінний досвід. В презентаціях вони наглядно показали , яку саме роботу виконували, а також розповіли про специфікацію на матеріально-технічних приладах і засоби автоматизації. Це справило неабиякий інтерес та захоплення у підростаючої молоді.

   Конференція минула непомітно, бо було дуже цікаво, а наприкінці нашим учням подарували буклети з профорієнтаційною інформацією.

   В рамках місячника профорієнтації, в нашій школі теж проводяться бесіди, інтерактивні ігри,які допомагають нашим учням виявити інтерес до певної професії.

Просмотров: 57 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]