Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Квітень » 25 » Профорієнтація
15:37
Профорієнтація

   Сьогодні, 25 квітня, до нашої школи завітав студент Харківського національного університету внутрішніх справ, а також вже співробітник Бахмутського відділу поліції – Петров Владислав Олександрович. Ця зустріч виявилася дуже цікавою для учнів 10-11 класів. Владислав розповів про свій університет, де зараз вже закінчує навчання, а саме, що харківський національний університет – є один із престижних вузів України, вищий навчальний заклад системи МВС України. В університеті готують фахівців за державним замовленням, і госпрозрахункових засадах на денній, заочній та дистанційних формах навчання в галузях права, цивільної безпеки, управління та адміністрування, соціальних та поведінкових наук, інформаційних технологій. Діють шість факультетів із наданням ступенів вищої освіти «бакалавр» і «магістр».

   Також Владислав розповів про те, що в університеті є можливість не тільки навчатися за обраною спеціальністю, але розвиватися духовно і фізично, бо на базі університету є музичні та танцювальні гуртки, спортивні секції з бойових мистецтв та інших видів спорту. Університет активно співпрацює з поліцейськими установами Швеції, Чехії, Норвегії, США, Туреччини, Хорватії, Польщі, Молдови та ін.

   Учні із захопленням слухали розповіді поліцейського та багато запитували, бо вже зараз їм потрібно вирішувати де продовжувати навчання після школи та саме яку професію обрати, адже майбутня професія повинна бути добре обдумана адже це велика відповідальність перед собою та людьми у майбутньому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 62 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]