Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Березень » 27 » Психологічний тренінг « Взаємини учнів і педагогів
16:33
Психологічний тренінг « Взаємини учнів і педагогів

   На базі нашої школі пройшов психологічний тренінг з теми «Взаємини учнів і педагогів. Суїцид», який провела практичний психолог Ткаченко Інна. На тренінгу були запрошені педагоги школи. Такі цікаві інтерактивні заходи проводяться вже не вперше, тому учителі нашої школи завжди отримують для себе нові знання та педагогічний досвід.

   Захід розпочався з теплого привітання один одного для того, щоб позитивно налаштувати та згуртувати педагогів. Протягом усього заходу проводились цікаві ігри та завдання, які націлені показати нові форми спілкування педагога з учнем, щоб вберегти та зупинити дитину від суїциду. Педагоги створювали плакати, писали свої позиції на картках, таким чином обмінювалися досвідом, як допомогти дитині в складній життєвій ситуації.

   Ми сподіваємось, що кожний педагог, буде завжди націлений на те, щоб покращувати свої професійні навички не тільки як вчителя з певного предмета, а як людину, яка підтримає, вислухає, підбадьорить та допоможе учневі, щоб у дитини не з’являлись думки про суїцид, бо життя кожної людини – це найголовніша цінність!

 

 

 

 

 

Просмотров: 106 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]