Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Березень » 19 » Семінар вчителів мистецьких предметів
14:06
Семінар вчителів мистецьких предметів

   Що таке предметні мистецькі компетентності? Як формуються міжпредметні естетичні компетентності? Яким має бути компетентний учитель мистецтва нового формату в умовах Нової української школи? Як перебудовувати навчальний процес на засадах нових підходів у навчанні сучасної дитини? Відповіді на ці та інші питання отримали вчителі мистецьких предметів у ході засідання методичного об’єднання з теми «Формування предметних мистецьких і між предметних естетичних компетентностей учнів на уроках мистецьких дисциплін», проведеного 15.03.2018 на базі Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 з метою ознайомлення педагогів міста із новітніми тенденціями щодо навчання музичного та образотворчого мистецтва, сучасними методами формування предметних мистецьких та між предметних естетичних компетентностей учнів на уроці та позаурочний час, сучасними підходами до вивчення мистецьких предметів.

   У теоретичному блоці керівник методичного об’єднання Лариса Анацька ознайомила вчителів із формуванням предметних компетентностей педагогів у процесі реалізації освітньої галузі «Мистецтво».

   Досвідом побудови єдиного простору навчання мистецтву на уроці музичного та образотворчого мистецтва у практичному блоці заняття поділилися вчителі Світлана Квасникова (НВК №11), Марина Коломоєць(ЗОШ №24), Поліна Кириченко(ЗОШ №4), Наталія Березовська(ЗОШ №10), Наталія Цимбал(ЗОШ №5), які провели для колег урок-майстерню.

   У ході проведення підсумково-рефлексійного етапу семінару, учасники дали відповідь на питання: «Чи готовий Я до реалізації мети компетентнісного навчання?»

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 89 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]