Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2015 » Грудень » 1 » Щоб загрози не виникло…
15:24
Щоб загрози не виникло…

   У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що лише чума ХХ, а тепер вже і ХХI століття загрожує існуванню людства…

   В Артемівській ЗОШ№12 пройшли заходи, мета яких сприяти зниженню ризику інфікування ВІЛ, навчити про те, як  уникнути зараження СНІДом.

   В класних колективах пройшли виховні заходи цієї тематики. Наприклад, в 3Г класі класовод Дмитришина Катерина запросила на захід члена батьківського комітету, медика за спеціальністю, Капицу Олександра, який в доступній формі пояснив дітям, як зберегти своє здоров’я.

   В актовій залі  до  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом для старшокласників спеціалістами Артемівського міського центру зайнятості,   педагогічним колективом школи та представниками соціальних служб для дітей і сім’ї  та молоді провели інтерактивний захід з профілактики ВІЛ/СНІДу  «Твоє  здоров’я – в твоїх руках!».    

   Інтерактивна квест-гра «Шляхи поширення ВІЛ / Сніду та групи ризику захворювання» допомогла учасникам заходу жваво обговорити важливі та суперечливі питання щодо ризиків інфікування ВІЛ та збільшити рівень знань, уявлень та розумінь щодо  проблем, пов'язаних з ВІЛ / Снідом. Діти переглянули фільм «Мрія» про хибність «легкого» задоволення від наркотиків  і високу ціну розплати - життя. Наприкінці учні показали перфоманс, в якому відобразили своє бачення здорового способу життя, яке співзвучне з назвою заходу  «Твоє здоров'я – в твоїх руках».

   Результатом цієї зустрічі стало рішення про створення на базі ЗОШ №12 клубу «Молодь обирає життя без наркотиків». 

 

Просмотров: 254 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]