Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Травень » 25 » Свято останнього дзвоника
10:13
Свято останнього дзвоника

                                   Усміхається весело травень,

                              Бо скінчилась навчальна пора,

                              І зібралась на дзвоник останній

                              Вся весела шкільна дітвора.

 

   Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По - сімейному теплим, традиційно яскравим і барвистим стало родинне свято в Бахмутській ЗОШ№12.

   Сьогодні 25 травня 2018 року на шкільному подвір'ї зібралася вся шкільна родина: учителі, учні та їх батьки, дідусі та бабусі, які пишаються своїми дітьми. Останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями. Також на святі були присутні гості: Капленко Ольга - депутат Бахмутської міської ради, голова постійної комісії Бахмутської міської ради з питань молодіжної політики, освіти, культури і спорту; Мельникова Світлана – головний лікар Бахмутської центральної районної лікарні, депутат Бахмутської міської ради; Астапова Інна - методист міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради, представники шефствуючи підприємств: Автопарку та Управління газифікації та газопостачання.

   Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони були в центрі всебічної уваги та в центрі любові. Одинадцятикласники промовили найщиріші слова, заспівали пісню та станцювали їх останній шкільний вальс. Зі святом останнього дзвоника випускників привітали наймолодші учні – першокласники, які подарували запальний танок та вручили випускникам подарунки - маленькі дзвіночки, як спогад про останній шкільний дзвоник. Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів директор школи Денисов Євгеній Іванович, який підвів підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені дипломами та сертифікатами кращі учні школи, а також вручені Похвальні листи учням за відмінні успіхи у навчанні.

   І ось хвилююча мить… Звучить мелодія останнього дзвоника, який сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

   Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі! А нашим випускникам щасливої вдачі та хай здійсняться всі їх сподівання!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 118 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]