Меню сайтy
 
Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Лютий » 26 » Тімбілдінг
10:38
Тімбілдінг

Сучасне суспільство, як ніколи потребує правильного здорового відпочинку, а саме відпочинку з користю в цікавій компанії. Такий нестандартний відпочинок можна назвати тімбілдінгом. Тімбілдінг – це цілий набір різних заходів, який допомагає згуртувати колектив шляхом спільного відпочинку, ігор і конкурсів. Ця методика з`явилася досить давно, і протягом різних періодів набувала нові види і неабияку популярність.

Саме 23 лютого на базі Бахмутського МЦДЮ відбулась міська профорієнтаційна гра -тімбілдінг « Імперія лідерів». До участі запрошувались учні 8-11 класів. Вже не вперше в міському центрі дітей та юнацтва активно проводиться такий вид відпочинку,де сучасна молодь знайомиться, спілкується, відкриває себе з нової сторони, розвиває своє уявлення та просто весело відпочиває. Це дає змогу нашій молоді моделювати складні життєві ситуації та намагатися іх з легкістю вирішувати. Учні нашої школи завжди із захопленням відвідують такі заходи.

Основна ідея цієї зустрічі – спільні пошуки та захоплення дітей. Для цього учні проявляли всю свою силу волі і командний дух. В ході змагання учням доводилось проходити всі найцікавіші випробування на подолання своїх страхів, через прагнення допомогти своїй команді, а також силові поєдинки.

 

 

 

 

 

Просмотров: 52 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]