Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2015 » Листопад » 11 » Тиждень енергозбереження
15:25
Тиждень енергозбереження

   З кожним роком, в умовах зростаючого дефіциту енергоресурсів та постійного підвищення їх ціни, питання енергозбереження та ефективного використання  паливно-енергетичних ресурсів  набувають все більш важливого значення. Тому на початку опалювального сезону стало вже традиційним проведення Тижня енергозбереження.  

   З 2  по 7 листопада в школі проводились різноманітні  заходи, присвячені  цьому питанню. В класних колективах пройшли виховні згодини щодо  проблем  енергозбереження, в шкільній бібліотеці була організована виставка літератури з презентацією «Проблеми екології», учні школи побували в індустріальному технікуму, де студенти розповіли про енергозбереження в побуті, саме це питання пролунало і на загальношкільній батьківській конференції. В школі проведена виставка малюнків, плакатів та стіннівок «Збережемо енергоресурси». Учні волонтерського загону провели акцію «Вимкни світло», члени загону протягом всього тижня спостерігали, чи доцільно використовується електроенергія в класних кімнатах та коридорах.

   Заключний захід тижня провели учні 8-10 класів, які представили «живі газети» «Молодь про екологічні проблеми», де ще раз нагадали один одному про ефективне використання енергетичних ресурсів.  Виступи учнів були цікавими та повчальними. Кращі команди були нагороджені грамотами.

   Проблеми ресурсозбереження сьогодні не вирішуються в рамках одного тижня, вони обов'язково знайдуть своє відображення та продовження в роботі класних колективів протягом року, у співпраці з батьками та громадськістю, створення проектів, проведенні конференцій, акцій, семінарів-практикумів.

 

Просмотров: 371 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]