Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Листопад » 13 » Тиждень енергозбереження
14:38
Тиждень енергозбереження

   З кожним роком, в умовах зростаючого дефіциту енергоресурсів та постійного підвищення їх ціни, питання енергозбереження та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів набувають все більш важливого значення.

   «Споживаймо енергію розумно!» – під таким гаслом пройшов тиждень енергозбереження в Бахмутській ЗОШ І-ІІІ ступенів №12. Протягом тижня в школі пройшли різноманітні заходи: бесіди, години спілкування, конкурси дитячої творчості, під час яких діти створювали малюнки, агітплакати, листівки та творчі роботи, орієнтовані на пропаганду енергозбереження й раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів. Нікого не залишили байдужим лекція «Енергозбереження як складова енергетичної безпеки України», яку провели для учнів студенти та викладачі Бахмутського індустріального технікуму. Всі заходи були націлені на головне – навіть маленьке зусилля кожного рятує навколишнє середовище, розумне та ефективне використання енергоносіїв в побуті не тільки зменшує витрати в бюджеті кожної родини, а й зміцнює економічний стан країни.

   Проблеми ресурсозбереження сьогодні не вирішуються в рамках одного тижня, вони обов'язково знайдуть своє відображення та продовження в роботі класних колективів протягом року, у співпраці з батьками та громадськістю, участі у проектах, акціях про економне використання енергоресурсів.

 

 

 

 

 

Просмотров: 143 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]