Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Квітень » 19 » тиждень фізики
10:29
тиждень фізики

   На базі Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 з 16 по 20 квітня 2018 року відбувся тиждень фізики.

   У рамках тижня фізики серед учнів 5 класів було проведено конкурс малюнків «Україна – космічна держава» та конкурс тематичних фізкультхвилинок «Мандри до планет далеких». Для конкурсу тематичних малюнків учні школи підготували низку робіт, у яких вони відобразили своє бачення та розуміння України як держави, що не тільки брала і бере активну участь в розвиткові космонавтики, а й як держави, що має великий космічний потенціал.

   Учні 7-х класів у рамках проведення тижня фізики підготували проекти на тему «Тиск твердих тіл, рідин та газів». Під час захисту своїх проектів учнями було продемонстровано не тільки дослідницькі навики, а креативний підхід до виконання поставленого завдання.

   Учні 8-х класів взяли участь у конкурсі на кращий колаж «Творці української науки». Створення колажів дозволило учням отримати нові знання з даної теми, а заданий формат роботи спонукав їх до більш ретельного підходу до вибору інформації, яка буде частиною колажа.

   Для учнів 9-х класів було запропоновано конкурс віршів та оповідань на тему «Від Січі Запорізької до «Січі» космічної». Учні уміло поєднали знання історії розвитку науки та техніки в України (космічної науки, зокрема) з поетичним талантом та публіцистикою.

   Десятикласники підготували презентації на тему «Вклад українських учених в становлення і розвиток фізики». Учні намагались привернути увагу до діяльності вчених, які, на жаль, не отримали достатнього визнання на Батьківщині, та ознайомити слухачів з їхніми найбільш визначними дослідженнями.

   Для учнів 11-х класів було запропоновано розробити тематичні газети на одну з тем: «Фізика і правила дорожнього руху для малюків» та «Фізика і спорт». Розроблені учнями газети потім були надані для ознайомлення учням молодших класів.

   Як показує практика, проведення подібних предметних тижнів підвищує обізнаність та інтерес учнів до обраних тем, зокрема, і до фізики та її розвитку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 43 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]