Меню сайтy
 
Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Лютий » 19 » тиждень іноземних мов
13:40
тиждень іноземних мов

   Відповідно до нового закону «Про освіту»навчання іноземній мові є невід’ємною частиною освітнього процесу. Можливо, хтось скаже, що не кожна людина здатна вивчити іноземну мову. Так! На жаль, здібності у кожної людини суто індивідуальні, хтось більш схильний до точних наук, у когось більш гуманітарний склад розуму. Але, безсумнівно, у кожної людини є здібності і з цим фактом не можна не погодиться. Найголовніше ці здібності розвивати, підживлювати та зміцнювати. Саме під цим гаслом і пройшов тиждень іноземних мов у ЗОШ №12.

   Метою тижня було вдосконалити мовленнєві навички, формувати вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою, виховувати інтерес до вивчення іноземних мов та сприяти покращенню якості навчання.

   Тиждень іноземної мови – це надзвичайне свято для кожного в нашій школі. Незвичайні уроки та відкриті заходи, цікаві конкурси та вікторини, мультимедійні шоу – все це сприяє підвищенню зацікавленості учнів у вивченні іноземних мов.

   Так, у початковій школі вчителями Дегтяренко Т.С. та Політовою А.С. проведено конкурс малюнків «Моя улюблена англійська літера». Для учнів 2-х та 4-х класів була організована виставка кращих робочих зошитів з англійської мови. Цей захід був направлений на підвищеннязацікавленості учнів до вивчення іноземних мов та досягнення гарних результатів під час навчання. Також учителями англійської і німецької мови було організовано виставку малюнків «Парад мультфільмів Уолта Діснея» та малюнків до казок Братів Грімм.

   Відкритий урок «Пригоди ІнсіУінсі павучка», який провела Шаповалова Т.Ю., підтвердив факт зацікавленості учнів перших класів у вивчені англійської мови. Урок надав позитивного настрою кожному учаснику. Учні із задоволенням висловлювались англійською, співали вивчені раніше пісні та грали.

   Пухальська Т.Г. запросила учнів до Інтернет-кафе «Винаходи і винахідники»у 10-Б класі. Учні підготували проекти і презентації, дізнались багато цікавих фактів з біографії вчених і науковців, взяли участь у вікторині.

   В рамках тижня іноземної мови учителем Мельник І.Є. був проведений відкритий інтегрований урок для учнів 5-А класу на тему «Традиції святкування Дня Святого Валентина у Великій Британії». Завдяки цікавому матеріалу учні дізнались про історію та традиції святкування цього свята, а через інтеграцію уроку англійської мови з уроком праці учні мали змогу виготовити святкові листівки-валентинки для друзів та магніти із власними малюнками для батьків.

   Здійснити віртуальну подорож до Франції й насолодитися традиційними смаколиками запросила учитель французької мови Неклеса В.О. разом із учнями 10-А класу в рамках відкритого уроку «Французька кухня». Також Неклесою В.О. було проведено позакласний захід «Стрітення». Учні під час уроку мали можливість не тільки спілкуватись французькою мовою, але й самостійно навчитись особливостям приготування млинців та посмакувати ними.

   Цікавими були позакласні заходи. До дня всіх закоханих 14 лютого студентка-практикантка ГПІІМ Шапошнік Г.О. із вчителем-наставником Горбажий І.П. разом із учнями 6-В і 9-Б класів підготувала і провела флеш-моб і вікторину «Love is…».

   До Всесвітнього дня читання вголос «World Read Aloud Day» підготувала своїх вихованців Богданцева Л.В. Юні актори-читачі старанно готувалися до спектаклю, проявляючи творчість, креативність та неперевершений артистизм.

   Учням 4-7-х класів пощастило відвідати театральну виставу «Снігова Королева». Під керівництвом Дронової Г.О. учні 7-Б й 5-Г класів зіграли міні-виставу на сцені актової зали.

   Вивчення іноземної мови - процес складний, але багатогранний і цікавий. адже саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей і оволодіння нею потребою часу. Відзначимо, що учні школи були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 53 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]